Az Éden Rózsája






Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Oldalunk videója





Multi kapcsoló:





Walkie Talkie


Statisztika
Fajok
Túlélők
6
4
Tudósok
3
1
Metamorfok
1
7
Katonák
1
0
Fertőzöttek /Inaktívak/
5
2



Fontosabb hírek
Oldalunk 2018 június első napján megnyitotta kapuit.




Itt tartózkodnak

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs






A legtöbb felhasználó (13 fő) Hétf. Jan. 09, 2023 12:24 pm-kor volt itt.



Utolsó bejegyzések
Írta  Vendég
Pént. Feb. 21, 2020 9:32 pm

Írta  Dommiel Robert Tillman
Csüt. Dec. 20, 2018 12:14 pm

Írta  Dr. Shazan O'Berin
Vas. Nov. 25, 2018 8:51 pm

Írta  Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:20 pm

Írta  Skylar Brooks
Pént. Aug. 24, 2018 10:59 pm

Írta  Vendég
Szer. Júl. 11, 2018 12:21 pm

Írta  Seth O'Brien
Hétf. Júl. 09, 2018 8:27 pm

Írta  Vendég
Hétf. Júl. 09, 2018 9:19 am

Írta  Ethan Palmer
Vas. Júl. 08, 2018 10:02 pm

Az oldal kinézete és tartalma az adminok önálló szellemi értékét képviselik. Az oldal design-ját a specto kódok közreműködésével készítették el. Mivel rengeteg időbe és erőfeszítésbe került létrehozni az oldalt kérjük ne lopj el semmi. Ha mégis megtetszene valami vedd fel a kapcsolatot az oldal adminjaival.

Az Éden Rózsája

Vendég
Vendég
Anonymous
Témanyitás₰ Tárgy: Az Éden Rózsája   ₰ Hétf. Jún. 04, 2018 4:34 pm


Susan Delgado


Csoport: Túlélők/Metamorfok Kor: 35-40 (Pb függő) Képesség: ha szeretnél Pb alany: válassz





FOGLALT!

//Elöljáróban: a név azért kötött, mert a karakter már felbukkant a lapomban és ezen a néven hivatkozok rá. :3 Itt elérheted: - katt -. A csoportot nem kötöm meg, erősítheted a túlélők táborát, de ha szeretnél magadnak valami képességet, nem állok az ihlet útjába, abban az esetben akkor annyi pluszt raknék hozzá a részemről, hogy bármilyen erővel rendelkezel is, titokban tartod, előttem legalábbis mindenképp. Aztán az rád bízott, hogy felfeded-e vagy sem. A pb-t illetően két lehetőséget adnék meg: Eliza Dushku & Kate Beckinsale. Egyikük sincs kőbe vésve, viszont annyi kritérium lenne az alany választásnál, hogy a lapomban úgy írtam meg, mint hosszú, barna hajú hölgyet, illetve szeretném, ha emellett korban is nagyjából igazodna hozzám. :3 //
__________________________________

"És jöttem.
A kötelékek meglazultak.
Két kézzel engedted el
az ernyedt múltat."
/ Brondel Cermidoff: És jöttem (részlet) /

Az emberek lelke sebeket és fájdalmat rejt. Igaz, kié nem ebben a világban? Bármennyire szeretnék enyhíteni rajta, ön is közéjük tartozik. A város lakója és egyben a templom rendszeres látogatója is. A többi lakót leszámítva úgy érzi, egyedül maradt, tekintve, hogy mindenkit, aki fontos volt az életében, elvesztett. Ennek ellenére mégis minden éjszaka, mikor párnára hajtja a fejét, kísérteni kezdi a múlt, melyet leginkább csak felejteni szeretne, hogy ne fájjon többé. Mikor először keresett fel, kétségbeesett volt, törékeny, mégis már az első pillanattól fogva láttam azt a leírhatatlan, csodálatos erőt magában: a reményt, a fényt. Támaszra volt szüksége, ám a hite, a reménykedő lelke sosem adta fel. Rendkívül tisztelem érte, Susan, és bár sosem mondtam el önnek, olyan a mosolya, mintha a Mennyek ragyognának rám. Ahogy ön se önti szavakba, hogy az utóbbi időkben már nem csak az Úrhoz fűződik köteléke, mi a templomba húzza.
__________________________________

//Ha bármi kérdés, óhaj-sóhaj lenne, nyugodtan tessék hozzám vágni valamit. :3 //



Ugrás: