Rhy & Callum ~ I hate your cat






Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Oldalunk videója





Multi kapcsoló:





Walkie Talkie


Statisztika
Fajok
Túlélők
6
4
Tudósok
3
1
Metamorfok
1
7
Katonák
1
0
Fertőzöttek /Inaktívak/
5
2



Fontosabb hírek
Oldalunk 2018 június első napján megnyitotta kapuit.




Itt tartózkodnak

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs






A legtöbb felhasználó (13 fő) Hétf. Jan. 09, 2023 12:24 pm-kor volt itt.



Utolsó bejegyzések
Írta  Vendég
Pént. Feb. 21, 2020 9:32 pm

Írta  Dommiel Robert Tillman
Csüt. Dec. 20, 2018 12:14 pm

Írta  Dr. Shazan O'Berin
Vas. Nov. 25, 2018 8:51 pm

Írta  Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:20 pm

Írta  Skylar Brooks
Pént. Aug. 24, 2018 10:59 pm

Írta  Vendég
Szer. Júl. 11, 2018 12:21 pm

Írta  Seth O'Brien
Hétf. Júl. 09, 2018 8:27 pm

Írta  Vendég
Hétf. Júl. 09, 2018 9:19 am

Írta  Ethan Palmer
Vas. Júl. 08, 2018 10:02 pm

Az oldal kinézete és tartalma az adminok önálló szellemi értékét képviselik. Az oldal design-ját a specto kódok közreműködésével készítették el. Mivel rengeteg időbe és erőfeszítésbe került létrehozni az oldalt kérjük ne lopj el semmi. Ha mégis megtetszene valami vedd fel a kapcsolatot az oldal adminjaival.

Rhy & Callum ~ I hate your cat

Callum Devereux
Túlélő
Callum Devereux
Témanyitás₰ Tárgy: Rhy & Callum ~ I hate your cat   ₰ Szomb. Jún. 16, 2018 12:28 am
Rhy & Callum



A
mikor hazaérek a vadászatból ledobom a szarvas tetemet az előszobai parkettra. Még sötétedés előtt sikerült hazaérnem, így csak egy napig voltam távol a háztól.
A nappaliban égő kandalló fénye csak halványan világítja meg az előszobát, így a félhomályban amikor elsuhan előttem egy árny majd kiugrok a bőrömből. Az elemlámpámat felkapcsolva az árny felé világítok, hogy elém táruljon Rhy macskájának, Salemnek a látványa. Az állat megáll előttem, majd rám néz és esküszöm látom raja, ahogy ítélkezik felettem.
Az egész napos vadászat kellő képen lefárasztott és ennyi is elég volt ahhoz, hogy idegesen kiáltsak a lány után:
- Rhiannon! Utálom a macskádat! Esküszöm elfogy a kajánk, őt fogom megsütni ebédre...
Persze nem gondolom komolyan, nem ölném meg az állatot. Nem vagyok macskás személy, de ezt az egy állatot sikerült valamennyire megkedvelnem. Na nem mintha lett volna választásom, amikor Rhiannon az állattal együtt jött hozzám, még a vírus kitörésekor.
A hátizsákomat a földre dobom, lerúgom a bokáimról a bakancsomat, majd a kabátomat felakasztom a fogasra. A szarvast csak ott hagyom az ajtóban, majd holnap leszedem a bőrét és megsütöm. Este nem megyek ki, hogy a szabad ég alatt tűz fölött süssem meg az állatot. Túl nagy az esélye, hogy kíváncsiskodók indulnának el a tűz irányába.
Szürke pólóm kellően koszos már, ideje lenne lecserélnem. De előbb lerakom a kandalló fölé a vadászpuskámat.
- Rhy?- szólítom meg a lányt, hogy jöjjön le az emeletről, ha ott van.
Hangom most már nyugodt és a pillanatnyi haragom, amit Salem okozott már rég elszállt. Levetődöm a kanapéra, megdörzsölöm a halántékomat, majd elnyújtózom a bútoron.
- Nem történt semmi, ameddig távol voltam? Hogy telt a napod?- kérdezem csukott szemmel és várom, hogy csatlakozzon hozzám a nappaliban.


    
乂   shame  乂 I'm just going 乂 274 szó 乂 seth

 Similar topics
-
» I hate you I love you
» Callum Devereux
» Asha & Callum ~ Hunting with a Stranger
Ugrás: