I hate you I love you






Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Oldalunk videója





Multi kapcsoló:





Walkie Talkie


Statisztika
Fajok
Túlélők
6
4
Tudósok
3
1
Metamorfok
1
7
Katonák
1
0
Fertőzöttek /Inaktívak/
5
2



Fontosabb hírek
Oldalunk 2018 június első napján megnyitotta kapuit.




Itt tartózkodnak

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs






A legtöbb felhasználó (13 fő) Hétf. Jan. 09, 2023 12:24 pm-kor volt itt.



Utolsó bejegyzések
Írta  Vendég
Pént. Feb. 21, 2020 9:32 pm

Írta  Dommiel Robert Tillman
Csüt. Dec. 20, 2018 12:14 pm

Írta  Dr. Shazan O'Berin
Vas. Nov. 25, 2018 8:51 pm

Írta  Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:20 pm

Írta  Skylar Brooks
Pént. Aug. 24, 2018 10:59 pm

Írta  Vendég
Szer. Júl. 11, 2018 12:21 pm

Írta  Seth O'Brien
Hétf. Júl. 09, 2018 8:27 pm

Írta  Vendég
Hétf. Júl. 09, 2018 9:19 am

Írta  Ethan Palmer
Vas. Júl. 08, 2018 10:02 pm

Az oldal kinézete és tartalma az adminok önálló szellemi értékét képviselik. Az oldal design-ját a specto kódok közreműködésével készítették el. Mivel rengeteg időbe és erőfeszítésbe került létrehozni az oldalt kérjük ne lopj el semmi. Ha mégis megtetszene valami vedd fel a kapcsolatot az oldal adminjaival.

I hate you I love you

John Walker
Túlélő
John Walker
Témanyitás₰ Tárgy: I hate you I love you   ₰ Csüt. Jún. 28, 2018 7:30 pm


Rose (változtatható)


Csoport:  túlélő/metamorf  Kor: 25-   Pb : Jessica Henwick/Aubrey Plaza/Lindsey Morgan




Sosem telepedek le egy helyben és nem csoportosulok másokkal. Azonban amikor megismertelek téged, rájöttem, hogy: " Ezt a nőt meg kell szereznem!". Azóta is bekörnyékezlek, amikor csak tudlak, de mindig ugyanaz a vége: visszautasítasz. Igaz, hogy csak nőcsábász vagyok és nem is akartam tőled mást, de kialakult valami, ami miatt már nem csak megfektetni akarlak. A temperamentumod, hogy képes vagy helyre tenni, a szemembe mondod mi a probléma velem. Ilyen nőt szokás feleségül venni a régi világban.
Gyakran megyünk egymás idegeire, én többször hozlak ki a sodrodból, de mit tegyek, ha egyszer imádom amikor mérges vagy?
Kicsit dilis vagy, vagy legalábbis különc. Problémád van az indulatkezeléssel, de biztos meg van rá az okod. Szerintem pedig kifejezetten dögös, amikor ilyen egy nő. De közben meglepően gyengéd tudsz lenni, főként a gyerekekkel. Talán pont ez tetszik benned, hogy két féle vagy.
Vajon lesz más is közöttünk, mint a szeretlek-utállak kapcsolat az csak rajtad múlik.
//  Hogy az Ellenállás tagja vagy, vagy csak valamelyik kisváros tagja az a te döntésed. De mindenképp csoportosulsz az emberekkel, hiszen egy olyan helyen találkoztunk, amit éppen ki akartam rabolni.
Lassan kialakuló szerelem szerűségre gondoltam. De az utállak hangulat nagyon erősen meg van közöttünk. Főként a te részedről.
A pb alanyok csak ötletek, egyébként szabadon választható!
A név szabadon változtatható, csak tudjam, hogy te vagy az, amikor megérkezel. *-*



 Similar topics
-
» Rhy & Callum ~ I hate your cat
Ugrás: