Csodás neved - Pb: Norman Reedus - Katona






Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Oldalunk videója





Multi kapcsoló:





Walkie Talkie


Statisztika
Fajok
Túlélők
6
4
Tudósok
3
1
Metamorfok
1
7
Katonák
1
0
Fertőzöttek /Inaktívak/
5
2



Fontosabb hírek
Oldalunk 2018 június első napján megnyitotta kapuit.




Itt tartózkodnak

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs






A legtöbb felhasználó (13 fő) Hétf. Jan. 09, 2023 12:24 pm-kor volt itt.



Utolsó bejegyzések
Írta  Vendég
Pént. Feb. 21, 2020 9:32 pm

Írta  Dommiel Robert Tillman
Csüt. Dec. 20, 2018 12:14 pm

Írta  Dr. Shazan O'Berin
Vas. Nov. 25, 2018 8:51 pm

Írta  Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:20 pm

Írta  Skylar Brooks
Pént. Aug. 24, 2018 10:59 pm

Írta  Vendég
Szer. Júl. 11, 2018 12:21 pm

Írta  Seth O'Brien
Hétf. Júl. 09, 2018 8:27 pm

Írta  Vendég
Hétf. Júl. 09, 2018 9:19 am

Írta  Ethan Palmer
Vas. Júl. 08, 2018 10:02 pm

Az oldal kinézete és tartalma az adminok önálló szellemi értékét képviselik. Az oldal design-ját a specto kódok közreműködésével készítették el. Mivel rengeteg időbe és erőfeszítésbe került létrehozni az oldalt kérjük ne lopj el semmi. Ha mégis megtetszene valami vedd fel a kapcsolatot az oldal adminjaival.

Csodás neved - Pb: Norman Reedus - Katona

Vendég
Vendég
Anonymous
Témanyitás₰ Tárgy: Csodás neved - Pb: Norman Reedus - Katona   ₰ Hétf. Jún. 18, 2018 8:08 pm


Valasztható csodás név


Csoport:  Katonák  Kor: 28-32  Képesség: -   Pb alany: Norman Reedus




A Horizon embere vagy. Ők küldtek utánam, hogy vissza vigyél arra a borzalmas helyre, ahol további kísérleteket akarnak rajtam elvégezni. Egyébként egy igazi bunkó vagy. Nem csak velem, egyszerűen mindenkivel. Kicsit aggódom magam miatt, mert te túl lazán kezeled az egész apokalipszist. Nem érdekel téged, ha körbevesznek a fertőzöttek. Egyébként pedig félek tőled, akárhogy is próbálom titkolni előled néha több, néha kevesebb sikerrel.
Néha azonban olyan, mintha kedvesebb is tudnál lenni velem, sőt egészen gyengéd. Mindig próbálok szökni, de te mindig utánam eredsz, és a legtöbbször végül te mentesz ki a szorult helyzetekből, amiért egyrészt hálás vagyok neked, másrészt viszont menj a kénköves pokolba, hogy elvégzed a munkádat, és ezzel visszaviszel oda, ahonnan szökni próbálok.

/Szerelmi szál kialakítását tervezem, de addig nagyon rögös az út, szóval nem akarom gyorsan kijátszani. A pb mindenképpen maradjon, ám a név szabadon választható, illetve a karakter története is, pl. hogyan került a Horizonhoz?, stb.
Én nagyon várlak, remélem hamar jössz, és megdobbantod a szívem menekülés közben <3 :3/


Ugrás: