Apci / Michael Fassbender

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Oldalunk videója

Multi kapcsoló:

Walkie Talkie

Statisztika
Fajok
Túlélők
7
5
Tudósok
3
1
Metamorfok
1
6
Katonák
2
0
Fertőzöttek /Inaktívak/
0
0

Fontosabb hírek
Oldalunk 2018 június első napján megnyitotta kapuit.

Itt tartózkodnak

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (12 fő) Vas. Jún. 03, 2018 11:07 pm-kor volt itt.

Utolsó bejegyzések
Írta  Vendég
Today at 3:59 pm

Írta  Nathan Crane
Today at 3:28 pm

Írta  Callum Devereux
Today at 3:15 pm

Írta  Dommiel Robert Tillman
Yesterday at 10:46 pm

Írta  Asha Devereux
Yesterday at 8:39 pm

Írta  Mavis Pepper
Yesterday at 1:11 am

Írta  Skylar Brooks
Yesterday at 12:18 am

Írta  Skylar Brooks
Yesterday at 12:07 am

Írta  Prof. Arthur Collins
Szomb. Jún. 23, 2018 11:03 pm

Az oldal kinézete és tartalma az adminok önálló szellemi értékét képviselik. Az oldal design-ját a specto kódok közreműködésével készítették el. Mivel rengeteg időbe és erőfeszítésbe került létrehozni az oldalt kérjük ne lopj el semmi. Ha mégis megtetszene valami vedd fel a kapcsolatot az oldal adminjaival.

Apci / Michael Fassbender

Túlélő
Témanyitás₰ Tárgy: Apci / Michael Fassbender   ₰ Szer. Jún. 13, 2018 12:50 am

Apu neve

Csoport:  Ide  Kor: Ide  Képesség: Metamorfoknak   Pb alany: Michael Fassbender

Apa, te az én apucim vagy. Már születésem előtt is sokat dolgoztál orvosnak vagy tudósnak készültél, ezért ritkán láttuk egymást. De jó apum vagy. Ha heti egy napot is töltöttünk együtt, az volt a legszebb és legjobb napom, persze erről anyának egy szót se. Szórakozva tanítottál, ha tehetted, de sosem erőszakoskodtál velem. Erős vagy, velem mégis gyengéd. A karjaidban előbb aludtam el, mint az ágyamban.
Szereted a munkád, de... talán minket kicsit jobban. Nem tudod, hogy élünk e vagy sem, de vagy olyan jó apa, hogy ösztöneidre hallgass. Nagyon félelmetes ez a világ anya és nélküled, szóval siess!
/Egyebek: A pbnek örülnék, ha maradna, de persze köthetünk alkut. Minden másban szabad kezet kapsz. Bár tudósként vagy emlegetve mindehol, ha metamorf lennél sem probléma, csak írd le miképp is lettél az. Anya és én attól még abban a hittben vagyunk, hogy te tudós, orvosként mentél oda. Igazából, szerintem ennyi... Very Happy Ha kérdésed volna, dobj meg egy pm-el. :3/

Felhasználó profiljának megtekintése
 Similar topics
-
» "Minden kapcsolat egy erősséget vagy egy gyengeséget táplál benned; Michael Murdock"
Ugrás: